Logitech | H340 | USB Type-A
| All | |
| Eritunnused | A lightweight, plug-and-play USB headset that delivers crystal-clear, digital audio. Exceptional sound clarityWith crystal-clear digital sound, your internet calls, music, viral videos, and more will sound better than they ever have.Watch the video Comfor |
| Gross depth (mm) | 202 mm |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Gross weight | 0.248 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross width master carton | 140 mm |
| Juhend | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Kõrvakinniti | Circumaural |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofoni sagedus | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -40 dB |
| Net weight | 0.148 kg |
| Net weight master carton | 0.992 kg |
| Otstarve | PC/Gaming |
| Palette Qty | 520 pc(s) |
| Peakomplekti tüüp | Binaural |
| PET | 70 g |
| Pistmiku tüüp | USB Type-A |
| Producer | Logitech |
| Producer product name | H340 |
| Sagedusvahemik | Headset: 20 Hz 20,000 HzMicrophone: 100 Hz 10,000 Hz |
| Seadme liides | USB |
| Seadme ühilduvus | Wired |
| Tare weight master carton | 0.225 kg |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toote tüüp | Headset |
| Toote värv | Black |
| Tundlikkus | -40 dBV/Pa +/- 3 dB dBmW |
| Volume (m3) | 0.0030401 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: logitech h340 usb type-a, 981-000475, logitech, korvaklapid ja mikrofonid










